Tā idiots apskata Windows 8.

Lūk video, kur tā sauktais “specs” apskata Windows 8 vienu mēnesi:

[youtube=http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=WTYet-qf1jo]

Tātad sāksim:

Cirvis runā bez neviena piemēra. Par tiem touchpadiem- dirš vienā diršanā. Viss notiek, ja izmanto multitouch un lieto divus un vairāk pirkstus. Nu reāli, video nav nekāda pamatojuma, tikai kaut kāda vārīšanās.

Windows 8 tiek testēta nu jau gandrīz gadu. Nav neviena programma, kura būtu lekusi nevietā. Viss darbojas lieliski. Ir uzlabotas administrēšanas iespējas, sistēmas pārraudzības iespējas. Kaut vai tas pats uzdevumu pārvaldnieks, vai win+x kombinācija. Protams, start izvēlne bija tāda naba daudziem vientiešiem, kuri jau tā nejēdza lietot datoru, ja ikona uz desktopa samaina pozīciju no kreisā stūra uz labo, bet normālam cilvēkam, tas neko nemaina. Jaunais Start (ja to tā var saukt) dod lielisku ieskatu kas notiek soc tīklos, albumos, twitter, laika ziņas, pat neatverot programmu. Tā pat pēdējos 4 gadus start izvēlni izmantoju sekojoši= win poga un rakstu jebkuru funkciju, ko vajag un spiežu enter. Meklēt ar peli caur sarakstiem ir stulbi un ilgi. Ne velti ir indeksācijas serviss.

Lielākais ieguvums ir ātrdarbības palielinājums, ieslēgšanās laiks saīsināts, win8 ar parastu hdd neatpaliek no win7 ar ssd. Ar ssd aizņem 10-13 sekundes. 15 ar visu POST. Ir testēts ar mid-end datoru.

Viena lieta nepatīk- dubultie standarti, jeb, ja programmai ir metro versija, tad tā dzīvo neatkarīgu dzīvi. Piemēram metro skype nespēj pārsūtīt failus, bet tai pašā laikā uzliekto desktop skype versiju, viss strādā lieliski.

Liela daļa metro app nemaz nelietošu. Tās, manuprāt, pa lielam domātas izklaidei, soc tīkliem, bet nakam vairāk, jo kā video pieminēts (vienīgais, kam piekrītu), šīs metro app ir pa visu ekrānu vai arī tikai vienā stūrī. tātad, nevaru vienlaicīgi laist vairāk par 2 metro app vienā monitorā. Un tas nozīmē, ka viena app dabosies nepilnvērtīgi, kiosk režīmā, jeb vienkārši attēlos kaut kādu info (twitter. rss, video, ienākošo pastu, moš skype ziņas), bet nespēs neko nopienti darīt, kaut gan cilvēks tā pat nespēj 2 vietās vienlaicīgi strādāt, bet gan tikai palaist procesu (renderēšanu, skaitļošanu) un pārslēgt savu uzmanību uz nākamoa app.

Un vēl par to dauni: kāpēc settings ir tukš, lai tādi dauņi, ja nezin komandas, kuras jau ir kopš Windows Vista laikiem zinātu tikai cilvēki, kuri zin ko darīt ar tām komandām.Jo tālāk skatījos video, jo sapratu, ka šis čalis, ja ir populārs kaut kur, tad starp citām aitām, kuras neko no datora nejēdz, un labi, ka prot atvērt Facebook un Youtube, kur pievienot kārtējo video bez reāliem apstiprinājumiem, bet vāvuļošanu, ka kaut kas kaut kur noticis un bijis baigi šaizīgi.

Charms bar ir teksts zem ikonām… tālāk?

Klikojamās ikonas ir gaišākas, neklikojamas ir pelēkas. Un peli virs uzliekot parādās fons klikojamām ikonām.

Ar katru sekundi saprotu cik debīli ir rietumu cilvēki un kāpēc galvenie IT spec nāk no postpsrs valstīm, jo īpaši Krievija, Ukraina, Polija.

Man, kā linux lietotājam palika kauns, kad viņš pateica, ka ir izkodis Linux un termināli, bet netiek galā ar Win8, Win8 ir ļoti elementāra, un nepilnas nedēļas laikā, izlasot attiecīgo dokumentāciju (profesionāļi tā dara), viss tapa skaidrs. Viņš tak sevi dēvēja par profesionāli, bet nebija ievērojis pat instalācijas laikā dotos padomus, pat par to, kā jāizsauc sānu panelis, lai palaistu iestatījumus utt. Tas paziņojums instalācijas laikā rēgojas ap 20-40 sekundes, atkarīgs no PC jaudas.

Verdikts- bez pamatojuma, bez piemēriem, bez normālas sagatavošanās veidots video apskats, kurš tikai nepamatoti bojā produkta slavu.

6 thoughts on “Tā idiots apskata Windows 8.

  1. Es pilnīgi piekrītu, ka sistēmas ziņā Windows 8 ir prāvs solis uz priekšu. Bet tracina Microsoft uzbāšanās ar savām grafiskās vides inovācijām. Ja lietoju galddatoru ar parasto monitoru, tad loģiski, ka ērtāk būtu sākt darbu ar klasisko desktopu, nevis papriekš burties caur Metro. Ar skārienekrānu gan ir citādi. Redmonda nemaz negrib pārņemt Linux pozitīvo pieredzi, kad katrs var uzlikt sev tādu grafisko vidi, kāda labāk patīk. Nebrīnos, ka drīz arī uz Linux parādīsies Live Tiles, bet zinu, ka tas nevienam netiks uzspiests.
    Un kas attiecas uz Windows RT, tad tā tiešām ir katastrofa – itkā viens Windows, bet programmas neiet…

  2. feed settings -> unsubscribe

    p.s. nesaprotu, kāpēc video redzētais tev tā ķeras pie sirds, pa lielam piekrītu tur teiktajam

  3. Tāpēc, ka viņš sevi uzskata par ekspertu, bet nav pacenties neko izdaīt lietas labā, lai atrisinātu problēmu. Netā atrasts vēl video, kur viņs parāda dzīvē. Un tur 80% touchpad draiveris ir līks vai apts skārienpaliknis. Nekas cits. Un 99% var izdarīt, ja zini pamata lietas, ko pamatskolā iemāca un uz bukletiem, un instalācijas diskiem līdzi nāk. Vai vienkārši painteresējas FAQ sadaļā. Jo atbalsts ir samērā plašs un daudzas leitas ir samērā viegli atrodamas jau velkot lejā Win8 instalāciju.

  4. Zeļļi kam datori un ar tiem saistītās lietas ir maizes darbs vai vaļasprieks, bez šaubām ātri noorientēsiesie un pieradīs pie jaunā W8. MS adepti sitīs ar pauri pret zemi un slavēs jebko no Redmondas nākušu. Tomēr viens vidusmēra lietotājs, kam dators ir tikai viena ikdienā lietojama ierīce vienā rindā ar tosteri, veļasmašīnu un divriteni – jūtās tieši tā kā tajā video gānās.
    Protama lieta ir bukleti, ir informācija utt, bet jau pats fakts, ka tev ir jāapgūst TIK daudz jauna, lai darītu vecās ierastās lietas uz vecā labā ierastā desktopa vai laptopa bez skārienjūtīga ekrāna – ir absurds pēc definīcijas.

Comments are closed.